Sara në lidhje me Atdheun?

Sara në lidhje me Atdheun?

Në mediat rozë ditëve të fundit ka qarkulluar lajmi se dy konkurrentët e “Për’puthen”, Sara Malaj dhe Atdhe Xharvina janë në lidhje dashurie jashtë emisionit, njofton Insajderi.

Dyshimet shtohen edhe me tepër pas një video të publikuar nga autorja e programit, Olsa Muhameti, ku protagonistët shihen shumë të afruar njëri me tjetrin.

“Në episodin e gjiruar të shtunën, që transmetohet nesër një e papritur ndodh në lidhje më Sarën, e që lë shumë të kuptohet më këtë story”, ka shkruar Olsa.

Se çka do të ndodhe më tutje me protagonistët mbetet të shihet në episodin e ardhshëm.

Ndyshe, Sara Malaj para disa ditësh është deklaruar për konkurrentin tjetër të këtij emisioni, Gelian Rajku, dhe të dy dukeshin shumë të dashuruar./Insajderi.com