Scherzinger pozon nga Hawaii

Scherzinger pozon nga Hawaii

Ndonëse jo aq aktive me projekte muzikore, Nicole Scherzinger nuk ia huq me postime në rrjete sociale.

Ylli amerikan madje është shfaqur më “e nxehtë” se asnjëherë.

Bukuroshja ka postuar disa imazhe dhe një video në llogarinë Instagram ku shfaqet në bikini në detin e Hawai-t, duke treguar që ka nisur pushimet.

Bukuria e saj natyrale e linjat perfekte trupore e bëjnë Nicole që të jetë gjithnjë “in”

 

 

View this post on Instagram

 

Love from Hawai’i ?❤️

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on