Selena Gomez në lidhje me Brad Pitt

Selena Gomez në lidhje me Brad Pitt

Në Hollywood po qarkullojnë disa thashetheme se aktorët Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë në krizë martesore.   Shkaktarja kryesore e kësaj krize është këngëtarja adoleshente Selena Gomez, e cila raportohet të jetë në lidhje me Brad Pitt.

Pitt dhe Gomez ishin takuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Golden Globus, dhe që nga atëherë janë parë shumë afër njeri-tjetrit.

Sipas burimeve të revistës Radar Online, aktori Pitt ishte munduar ta rikthej romancën e tyre me pushime në Vietnam, por ftesa e tij ishte refuzuar nga Jolie.

Madje, në ditët e fundit, Angelina Jolie ka thënë se nuk tërhiqet më nga bashkëshorti i saj sepse ai duket  i shëndoshë dhe i vjetër./Insajderi