Selena Gomez thotë se lidhjet e saj janë ‘mallkuar’

Selena Gomez thotë se lidhjet e saj janë ‘mallkuar’

Këngëtarja, Selena Gomez ka folur për lidhjet e saj në kopertinën e “Vogue Australia”, transmeton Insajderi.

Ajo deklaroi se besonë së lidhjet e saj janë të mallkuara dhe se ajo është dëshpruar nga lidhjet e kaluara.

“Unë mendoj se shumica e përvojave të mia në marrëdhënie janë mallkuar.Unë mendoj se kisha nevojë të gjeja se cila ishte ajo fjalë për mua, sepse ndihesha aq më pak sesa në marrëdhëniet e kaluara dhe kurrë nuk ndihesha e barabartë”, shtoi ajo.

Këngëtarja, 28 vjeçe, ka pasur një numër romancash me emra të njohur dhe ndarje, gjatë dekadës së fundit, duke përfshirë edhe këngëtarin e pop-it, Justin Bieber dhe The Weeknd./Insajderi.com