Sezoni i 5-të i “La Casa de Papel” – Gjithë çfarë dimë deri më tani

Sezoni i 5-të i “La Casa de Papel” – Gjithë çfarë dimë deri më tani

“La Casa de Papel” aktualisht mban rekordin aktual si seriali jo-anglez më i ndjekur në Netflix. Edhe një herë, për sezonin e katërt, seriali shkatërroi të gjithë rekordet e mëparshme që vendosi. Pjesa e katërt e serialit arriti të grumbullojë 65 milionë shikime, shkruan WON, transmeton Insajderi.

U desh një përjetësi, por Netflix zyrtarisht pranoi që sezoni 5 i serialit po vjen në gusht të vitit 2020. Mjerisht, ata gjithashtu konfirmuan që “Grabitjesi vjen fundi” që do të thotë se sezoni 5 do të jetë pjesa e fundit e serialit spanjoll.

La Casa De Papelpo kthehet për një sezon të pestë dhe të fundit në Netflix në gjysmën e dytë të vitit 2021. /Insajderi.com