Sfida e radhës, artistët hedhen në pishinë me rroba

Sfida e radhës, artistët hedhen në pishinë me rroba

Jemi në ditët më të nxehta të vitit dhe secili prej nesh dëshiron të kalon këto ditë  në mënyra të ndryshme, e gjithë çka na duhet është të freskohemi, shkruan Insajderi.

Alketa Vejsiu dhe Ledri si duket po i shijojnë më së miri pushimet dhe po sjellin diçka te re.

Ata  po hedhen në pishinë me rroba të veshura, e kjo si duket do vijë një sfidë për të gjithë ne.

View this post on Instagram

Never take life too seriously!??

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

Hedhja në pishinë  me rroba të veshura duhet të jetë një guxim i madh. E kjo duket të jetë sfida e radhës e artistëve.

View this post on Instagram

MEM // SUNDAY, 14:00 ☀️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Për këto ditë të nxehta, kjo është sfida më e mirë.