Shakira rikthehet në vitet e 80-ta me videklipin e ri

Shakira rikthehet në vitet e 80-ta me videklipin e ri

Shakira duket fiks si Jane Fona në videoklipin e saj të ri.

Këngëtarja kolumbiane dhe grupi muzikor “Black Eyed Peas”, lansuan videoklipin e inspiruar nga vitet e 80-ta për këngën “Girl Like Me”.

Si çdo videoklip i këngëtares, ajo na prezantoi me disa lëvizje vallëzimi shumë të bukura.

Për më tepër anëtari i grupit, Will.i.am, zbuloi se kënga në fakt është punuar në vitin 2008 dhe se kënga tani është pjesë e albumit të tyre të ri që mban titullin “Translation”. /Insajderi.com