‘Shpërthekohet’ Tayna, publikon imazhe provokuese

‘Shpërthekohet’ Tayna, publikon imazhe provokuese

Është artistja që më së shumti komentohet kur vjen puna tek imazhet.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Tayna ndonëse nuk ka karrierë të gjatë në muzikë ka arritur që të jetë emri më i përfolur e më i komentuar dy vitet e fundit, shkruan Insajderi.

Ajo sot në llogarinë e saj në “Instagram” ka nxjerr një imazh ku shihet e veshur me një stil goxha ndryshe nga ç’e kemi parë herëve të kaluara.

REVIEW / Prishtinasit ‘shashtrisen’ nga kjo kafshë

 

Me xhinse ngjyrë hiri dhe me pallto me material të njëjtë, ajo ka marrë vëmendje të konsiderueshme pasi që ka treguar se di të provokojë.

Ajo i ka lënë të zbërthyera pantallonat në mënyrë që të tregojë sa më shumë barkun e saj të sheshtë.

© Tayna [instagram]

Në pjesën e sipërme këngëtarja ka veshur sytjena të markës “Moschino” e që për çudi gjoksi i saj nuk po duket aq i madh sa zakonisht jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë që këngëtarja ka sjellë para pak kohe baladën e dytë në karrierën e saj muzikore dhe deri më tani ka grumbulluar me miliona klikime.

/ © InsajderiReview /