Shpërthim latin: Maluma dhe Jennifer Lopez në një bashkëpunim

Shpërthim latin: Maluma dhe Jennifer Lopez në një bashkëpunim

Jennifer Lopez dhe Maluma kanë njoftuar zyrtarisht se po punojnë për një këngë të re së bashku, shkruan Billboard, transmeton Insajderi.

Në një seri fotosh të postuara në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, J.Lo dhe superylli kolumbian ishin afër njëri tjetrin të buzëqeshur, kështu duke konfirmuar bashkëpunimin e tyre.

Jennifer Lopez and Maluma Are Working on New Music: 'Are You Ready ...

Përveç këngës së tyre të ardhshme, Lopez dhe Maluma po bashkëpunojnë në filmin e ardhshëm Marry Me, ku ylli latin do të luajë të dashurin e Lopez.

Filmi po ashtu si kolonë zanore do të përmbajë disa bashkëpunime mes dyshes. /Insajderi.com

Jennifer Lopez teases new music with Maluma | MENAFN.COM