‘Shpërthen’ Dafina Zeqiri, thotë se është më burrë se shumë të tjerë

‘Shpërthen’ Dafina Zeqiri, thotë se është më burrë se shumë të tjerë

Dafina Zeqiri edhe për kundër faktit që është një artiste shumë e pëlqyer nga publiku edhe ajo gëzon urrejtje një pakicë njerëzish.

Ajo shpesh herë ka pranuar komente banale nëpër fotografitë e publikuara apo këngë, dhe artistja ka vendosur t’i dërgoj gjithë atyre një mesazh.

“Fakt osht qe i kom do “invisible” b**s ma tmdhaja se krejt qata “djem”, mfal “burra” hm mfal jo… “Dh..” qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni “b**s” me jetu per veten tonde! But SHOUT OUT to all the REAL ONES, se Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua” ka shkruar Dafina.