Shtatzëni me rrezik të lartë – modelja e njohur shtrihet në spital

Shtatzëni me rrezik të lartë – modelja e njohur shtrihet në spital

Chrissy Teigen shqetësoi fansat kur ajo foli për udhëtimin e saj të fundit në spital mes frikës së shtatzënisë me rrezik të lartë, njofton Insajderi.

Fansat e morën vesh për këtë çështje pasi modelja aksidentalisht zbuloi numrin e saj të spitalit në Instagram. Pas pak momenteve që postimi u ngarkua në llogarinë e saj në Tëitter, ishin të shumta replikat e fansave që i uronin shërim të shpejtë dhe shëndet të mirë.

Chrissy Teigen është shtruar në spital në Los Angeles pasi pësoi gjakderdhje të rëndë gjatë shtatzënisë së saj.

Modelja dhe personaliteti televiziv, e cila është në pritje të fëmijës së saj të tretë me këngëtarin John Legend. /Insajderi.com

Burimi: CNN