Shtëpia e modeles,Katie Price është e rrethuar nga grumbuj rrënojash dhe papastërti

Shtëpia e modeles,Katie Price është e rrethuar nga grumbuj rrënojash dhe papastërti

Rezidenca  e modeles,  KATIE Price është ende në gjendje shumë  të keqe ndërsa ajo vazhdon me ndryshime  dramatik në të.

Siç raporton “ The Sun”, 42-vjeçarja përsëri u zhvendos në rezidencë Sussex në fillim të këtij viti dhe është  duke bërë rinovimin e saj, pasi që ajo është krejtësisht e shkatërruar dhe jashtë funksionit.

Modelja është duke dashur që ta riaktivizojë dhe të bëjë një shtëpi funksione që të jetoje më familje.

Por një video e re, e bërë nga i fejuari i saj Carl Woods, zbulon se kopshti ka ende një rrugë të gjatë për të bërë pasi grumbuj rrënojash janë shpërndarë në të gjithë vendin.

Çifti ka kaluar pjesën më të madhe të verës duke shkuar me pushime dhe kohët e fundit janë kthyer nga Shën Lucia – kështu që rinovimet mund të kenë zënë vend prapa. /Insajderi.com