Shuma marramendëse, Roza Lati publikon fotot e veturës së re

Shuma marramendëse, Roza Lati publikon fotot e veturës së re

Moderatorja e njohur, Roza Lati është një prej emrave më të përfolur të showbizzit shqiptar për shkak të jetës që ajo bën, dhe profilit që ka zgjedhur të ndjek.

E kemi parë gjithmonë të vishet me markat më të shtrenjta dhe të bëjë udhëtime në vende të ndryshme, ku dhe shpenzon pafund.

Gjatë kësaj fundjave Roza ka publikuar disa foto dhe video nga ku tregonte se ndodhej tek Mali i Robit ku dhe po qetësohet e po rimerr energjitë.

Por mes shumë postimeve moderatorja ka publikaur edhe një makinë të tipit “Jeep”, ku normalisht kap një vlerë relativisht të lartë.

Me një jetë si asaj me rroba të shtrenjta dhe darka nëpër restorante luksozë, ka pasur vend edhe për këtë makinë që kap vlerën prej 30 mijë dollarrësh?

Megjithatë moderatoja nuk ka bërë ndonjë deklaratë nëse makina është e saj apo, përveçse e ka postuar në Instastory.