Shuma sa ka kushtuar fustani që Xhensila veshi për ditëlindje

Shuma sa ka kushtuar fustani që Xhensila veshi për ditëlindje

Gjithmonë mahnitëse dhe e kuruar deri në detaj për çdo dalje të saj publike.

Dy fish e hijshme dhe tërheqëse është shfaqur këngëtarja Xhensila Myrtezai në ditëlindjen e 25-të saj.

Ai që ra në sy ishte fustani i saj i kaltër dhe me siguri të gjithë jeni kurjozë se sa ka kushtuar.

Fustani lozonjar i këngëtares ka kushtuar plot 616 Euro. /Gazeta Express/