Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush këngëtarja

Është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptarë.

Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk ka munguar duke uruar këngëtaren.

Ajo sot mbush 58 vjet.

Edhe vajza e saj Gresa përmes një postimi në Instagram ka uruar këngëtaren duke shkruar.

“Urime Ditelindjen me e dashura ime .Te dua shume @shyhrete_behluli ❤️”, ka shkruar Gresa.

 

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020