Shyhrete Behluli dhe Gold AG u këndojnë gjysheve

Shyhrete Behluli dhe Gold AG u këndojnë gjysheve

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag kanë lansuar projektin e ri të paralajmëruar, shkruan Insajderi.

“Përhajr Gjyshe” mbanë titullin kënga e dyshes, e cila është e shoqëruar edhe me videoklip.

Derisa dyshja kanë sjellur më parë edhe katër bashkëpunime tjera të cilat kanë marrë miliona klikime.

Por, njëra ndër duetet më të pëlqyera dhe të dëgjuara është “Vëlla e motër”, e cila ka marrë mbi 50 milionë klikime në Youtube. /Insajderi.com