Si çdo familje dhe familja Beckham mezi shkrepi një foto të përbashkët

Si çdo familje dhe familja Beckham mezi shkrepi një foto të përbashkët

Një postim i fundit i Victoria Beckham në Instagram, na kujton ato familjet e mëdha që mblidhen për festa, dhe mezi arrijnë të shkrepin një fotografi të bukur ku janë të gjithë.

Nga ditët e saj si Posh Spice e deri te dizajnimi i linjës së saj të modës, Victoria Beckham ka qenë gjithmonë një profesioniste në kamera, duke pozuar në fotosesione dhe në tapeta të kuq.

Fëmijët e saj, megjithatë, nuk janë gjithmonë aq të hijshëm, nëse mund të themi. Për shembull, kur nëna e katër fëmijëve u përpoq të bënte një fotografi të fëmijëve të saj dhe kafshëve shtëpiake së bashku përpara pemës së Krishtlindjes, nuk ishte edhe aq e lehtë.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)