Si duhet të jetë mashkulli ideal sipas Rita Orës?

Si duhet të jetë mashkulli ideal sipas Rita Orës?

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është bashkuar me tre anëtarë tjerë të famshëm në shfaqjen e çuditshme, por të mrekullueshme “The Masked Singer”.

Shfaqja ka të bëjë me të famshmit që vishen me kostume dhe këndojnë, teksa zbulojnë edhe informacione të tjera për të qëndruar në konkurs.

Kur votohen, këngëtarët duhet të zbulojnë se kush janë ata për anëtarët e jurisë dhe për publikun.

Rita është bashkuar nga Jonathan Ross, Davina McCall dhe Ken Jeong në shfaqjen e popullarizuar, e cila ka origjinën në Korenë e Jugut.

Në episodin e javës së kaluar, u zbulua se një nga garuesit me maskë ishte këngëtari i “The Darkness”, Justin Hawkins.

Para se të hiqte maskën, Justin dhe Rita kishin flirtuar, duke pranuar se ajo kishte “kontrolluar” yllin, me Jonathan dhe se ai mund të “shihte gjithçka”. Justin tha që kishte “kënaqur vëmendjen”, por kostumi i tij i pamundur Lycra e bëri atë të “ndjehej pak i ekspozuar në zonat kryesore”.

Por, me kë është duke u takuar Rita?

Ylli ka qenë e lidhur me disa këngëtarë të tjerë, por së fundmi ajo u përfol për lidhjen me Rafferty Law – djalin e aktorit Jude Law.

Spekulimet filluan kur dyshja u panë në “British Fashion Awards”, ndërkohë që u larguan nga mbrëmja dorë për dore me njëri-tjetrin.

Ata thuhet se janë takuar në ribërjen e filmit “Twist”.

Sidoqoftë, në The Jonathan Ross Show vitin e kaluar, Rita e përshkroi mashkullin ideal, duke thënë: “Unë jam shumë e madhe për personalitetet”.

“Unë dua të provoj gjithçka me atë person – unë dua me të vërtetë shumë”. /Telegrafi/