Si duket Johnny Depp po u lutet kolegëve të tij për një rol në Hollywood

Si duket Johnny Depp po u lutet kolegëve të tij për një rol në Hollywood

Robert Downey Jr. dhe Johnny Depp janë miq për dekada të tëra. Pas ndarjes së tij problematike nga ish-gruaja Amber Heard që po ndodhë në sytë e publikut, Depp ka parë që reputacioni i tij personal dhe profesional ka marrë një tronditje gjatë viteve të fundit, njofton Insajderi.

Robert Downey Jr ve Johnny Depp "aynı filmde bir araya geliyor" iddiası |  NouvArt

Ndërsa zbulimet e fundit mund të kenë pasur mendime publike të lëkunden fort në favor të tij, 57-vjeçari përsëri u pushua nga roli i tij në Pirates of the Caribbean, dhe përkundër zërave që ai mund të rikthehet, Jack Sparrow nuk është konfirmuar se do të përfshihet në njërin nga filmat e rinj që janë në zhvillim e fansat nuk janë të lumtur për këtë.

Depp gjithashtu është venitur në mënyrë dramatike pas një sërë dështimesh kritike dhe tregtare, dhe një thashethem i ri pretendon se ai nuk ka më oferta punë sa që i është “lutur” Downey Jr. për ta ndihmuar atë. Me sa duket, ylli i Iron Man është përgjigjur dhe tani i ka ofruar një rol në Sherlock Holmes 3.

Sigurisht, Downey Jr. e di saktësisht se si është të godasësh fundin, me një seri arrestimesh të lidhura me drogën që kishin shkatërruar gjithë karrierën e tij para se suksesi i Marvel Cinematic Universe ta vendoste atë në majën e listës A, kështu që ju mund të kuptoni pse ai do të ishte më shumë se i lumtur për të ndihmuar shokun e tij të mirë. /Insajderi.com

Robert Downey Jr & Johnny Depp | Robert downey jr young, Robert downey jr  iron man, Johnny depp

Burimi: We got this covered