Si e kuptuan Mozzik dhe Loredana që do të bëhen prindër? Reperi na e tregon në një këngë

Si e kuptuan Mozzik dhe Loredana që do të bëhen prindër? Reperi na e tregon në një këngë

Sapo shënoi ora 00:00, Mozzik publikoi albumin e tij “Mozzart” në platformat online – Spotify dhe Youtube.

Teksa të gjithë ishin kurioz për bashkëpunimet e reperit në album, ata mbetën të emocionuar nga kënga kushtuar vajzës së tij, që mban si titull, emrin e saj “Hana” – e nën tinguj e rima, reperi rrëfen se si kuptuan që ai dhe Loredana po bëhen prindër.

Çifti tashmë të ndarë, së pari ishin shqetësuar për dhimbjet e barkut të Loredanës, e reperi shqetësohej shumë. Më pas Mozzik kishte shoqëruar të dashurën e tij në barnatore. Cifti kthehen në shtëpi, Loredana hyn në banjo, ku më pas del me një test shtatzënie pozitiv. Tek atëherë Mozzik kishte kuptuat se çfarë po ndodhë, dhe se po bëhet baba. E ky, do ishte momenti më i lumtur i çiftit, që u hodhën në përqafim nga gëzimi.

Jo shumë minuta pas kësaj, Mozzik kishte telefonuar babain e tij, për t’a uruar, “Urime o babagjysh”.

Kjo është historia që rrëfehen të tekstin e këngës kushtuar vogëlushes së tij Hana, ku i uron që ajo të ketë fatin e babait të saj.

Ndiqni të plotë këngën në videon e mëposhtme. /Insajderi.com