Sienna Miller flet hapur për momentin më të rëndë të jetës së saj

Sienna Miller flet hapur për momentin më të rëndë të jetës së saj

Sienna Miller foli sinqerisht për momentin “më sfidues” të jetës së saj kur ish i fejuari i saj, Jude Laë, u zbulua publikisht që kishte pasur një lidhje me dadon e fëmijëve të tij.

Në vitin 2005, Miller ishte fejuar me Laë pasi ata u takuan në xhirimet e filmit të vitit 2004 “Alfie”.

Ndërsa ajo ishte në Londër duke luajtur në një prodhim të Ëilliam Shakespeare “Ashtu si ju pëlqen”, doli në dritë se Laë kishte një lidhje me dadon e fëmijëve të tij. Ai bëri ​​një kërkim falje publike por fejesa u prish menjëherë më pas.

Duke folur në një intervistë të re me The Daily Beast, Miller shpjegoi se si vështirësia për tu harruar u shtua nga fakti që paparacët ishin në gjendje ta ndiqnin pa pushim atë.

“Ky ishte një nga momentet më sfiduese që shpresoj se do të më duhet të përjetoj ndonjëherë. Sepse me atë nivel të thyerjes së zemrës në publik, të duhet të ngrihesh nga një shtrat e lëre më të qëndrosh para 800 njerëzve çdo natë, është thjesht gjëja e fundit që dëshiron të bësh “, tha ajo.

“Ishte vërtet e vështirë. Dhe gjëja tjetër ishte, ishte në kulmin e gjithë asaj çmendurie paparacish dhe në Londër ku kishte një epidemi të sjelljes së keqe. Ata e dinin se ku do të isha çdo natë”./Insajderi.com

BBC News