Simon Cowell planifikon rikthimin në spektaklin e famshëm vetëm disa javë pasi e theu shpinën

Simon Cowell planifikon rikthimin në spektaklin e famshëm vetëm disa javë pasi e theu shpinën

Simon Cowell theu shpinën në tre vende pak më shumë se një javë më parë, por Simon Coëell tashmë e ka planifikuar rikthimin e tij në punë, zbulon ekskluzivisht The Sun, njofton Insajderi.

Ai do të filmojë në tetor për një edicion special të “Britain’s Go Talent”, i cili do të transmetohet më vonë këtë vit.

Simon, i cili u lëndua rëndë duke rënë nga një biçikletë elektrike dy javë më parë, do të zërë vendin e tij së bashku me Alesha Dixon, Amanda Holden dhe David Walliams për edicionin special 60-minutësh që po filmohet në Londër.

The music mogul is recovering in hospital after breaking his back

Një burim tha për gazetën, “Simon është i fiksuar pas punës dhe madje një aksident po aq i keq sa ai nuk do ta mbajë atë për një kohë të gjatë. Ai po punon nga shtëpia e tij në Los Angeles pasi aksidenti ndodhi dhe është në kontakt me ekipin e tij”. /Insajderi.com

Simon will be joined by David, Amanda and Alesha