Sinani dhe Genci së shpejti në bashkëpunim

Sinani dhe Genci së shpejti në bashkëpunim

Një super bashkëpunim është drejt finalizimit.

Bëhet fjalë për dyshen e njohur dhe tejet të suksesshme, Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu.

 

Artistët e mirënjohur janë bashkuar për të sjellur një projekt muzikor i cili do të lansohet së shpejti.

 

Këtë e ka bërë të ditur vet Geci në një postim në Instagram.

Karantina e Hekuran Krasniqit