Singullar dhe Mc Kresha sjellin projektin e ri

Singullar dhe Mc Kresha sjellin projektin e ri

Dy reperët Singi dhe Mc Kresha u bënë bashkë për të sjellë një projekt të ri.

Kënga titullohet “KG” i cili vjen bashkë më videoklipin i cili u realizua në New York.

Ndiqni të plotë projektin në videon e mëposhtme.

 

 

 Rutina e moderatores Xhesi Mucaj