“Skandal, rregullohu”, Sara ‘bombardohet” me komente negative

“Skandal, rregullohu”, Sara ‘bombardohet” me komente negative

Qifti i njohur i showbizit, Sara dhe Ledri kanë bërë bujë të madhe në media qysh në deklarimin e lidhjes së tyre.

Ata po vazhdojnë që të kenë vëmendjen e publikut por këtë herë ajo është ‘bombarduar’ në Instagram duke u kapur për një detaji.

Disa prej tyre e kanë kritikuar Sarën duke e akuzuar se nuk ka rregulluar flokët dhe sipas tyre duket skandal.

“Sara ne nuk jemi askush për të komentuar por besoj dhe sa qef të kam për stilin këtu në këto dy foto ngja skandal me ketë veshje dhe flokët ashtu”, shkruan një komentuese.

“Valla bre Sarë të shpija flokt qyshtu si la edhe jam plak po nejse bonë qa dush veq dashta me të tregu ftyrë publike ndrequ pak e marrtë dreqi se si ktu deutsche po dokesh”, i shkruan një tjetër.

Si reagoi Sara? Postoi foton në Instastory dhe u përgjigj me ironi: “Mos nuk i kam rregulluar flokët këtu!”

Sara dhe Ledri janë prindër të një vajzë të quajtur Poem Blu./Insajderi.com