Skena nga xhirimet e videoklipit të ri të bashkëpunimit mes Dua Lipa dhe Miley Cyrus

Skena nga xhirimet e videoklipit të ri të bashkëpunimit mes Dua Lipa dhe Miley Cyrus

Miley Cyrus u fotografua e mbuluar me gjak ndërsa filmonte skena nga videoklipi i saj i ri me Dua Lipan.

Këngëtarja Malibu kishte veshur geta rrjetë të grisura me një triko të bardhë korset dhe të shoqëruar me taka të larta dhe stoli të shumta, në skenat që u filmuan jashtë një depoje.

Bluza e bardhë dhe gjoksi i Miley ishin mbuluar me gjak të rremë për shkak të konceptit të videos.

Skenat u xhiruan në mes të natës, megjithëse ishte e paqartë nëse personazhi i Miley ishte viktimë e një sulmi apo viktimizues.

Miley bashkëpunoi me Dua Lipa dhe Billy Idol për albumin e saj të ri, dhe Dua u fotografua poashtu në set, e veshur me një rrobë dhome të bardhë për të mbuluar veshjen e saj./Insajderi.com

Burimi: The Sun