Skena të “nxehta” në dush mes Donaldit dhe Beatrix në “Big Brother Albania VIP”

Skena të “nxehta” në dush mes Donaldit dhe Beatrix në “Big Brother Albania VIP”

Që kur këngëtarja, Semi Jaupaj u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duket se Donaldi dhe Beatrixi po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin.

Kjo pasi sipas një pjesë të banorëve kanë thënë se ajo ka qenë pengesë në mes dyshes.

Aktori dhe këngëtarja po shfaqen gjithmonë bashkë dhe publiku e ka vënë re menjëherë këtë afrimitet mes tyre.

Madje fansat shprehen se ata duket sikur po flirtojnë me njëri-tjetrin dhe se Donald po harron Bora Zemanin, pasi dyshja së fundi janë pastruar së bashku, duke e ndarë dushin e njëjtë.

Madje në një moment Donaldi ka marrë një gërshërë për ta ndihmuar Beatrixen me flokët. Në sfond dëgjohet edhe zëri i Beniadës që thotë “plasi dashuria në dush”.

E pas këtyre veprimeve, as Bora e as shoqja e saj e ngushtë nuk kanë dhënë ndonjë reagim.

Ndryshe ditë më parë, Donaldi ka shtëpia më e famshme në Shqipëri ka dërguar një dhuratë romantike për Borën.

Ai i ka dërguar një qesë me biskota dhe një varëse, e ketë të fundit Bora kishte të varur në qafë natën e prime në “Përputhen”./Insajderi.com