Skenat “hot” nga kënga e re e Rita Orës

Skenat “hot” nga kënga e re e Rita Orës

Rita Ora ka paralajmëruar këtë të premte se do të sjell këngën e saj më të re Ritual

Rita Ora është duke vazhduar me suksesin e saj me turneun e saj “Phoenix”, por këtë të premte ajo ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

Kënga “Ritual” është një bashkëpunim i Ritës me DJ Tiesto dhe Jonas Blue dhe parashikohet që të  jetë një hit për këtë vit.

“Shumë e egër, shumë e lirë…Ritual me Tiesto, Jonas Blue të premten!”, ka shkruar ajo.