Skivi, Floriani dhe Doksi, kur do të publikohet bashkëpunimi mes tyre?

Skivi, Floriani dhe Doksi, kur do të publikohet bashkëpunimi mes tyre?

Reperi i njohur Skivi përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se përpos bashkëpunimeve që së fundmi ai i ka bërë me vajza, tashmë do e bëj me 2 meshkuj.

Floriani i cili njihet nga kënga ‘Ngjyra e kuqe’, dhe Doksi një artist i ri në estradë, janë këta dy bashkëpunëtorë në këngën e Skivit.

I ftuar në emisionin Revieë, Skivi ka bërë të ditur se kjo këngë titullohet ‘Dredha’, dhe më së largu do të publikohet mas dy jave.

Bashkëpunimi I tij I fundit ka qenë me këngëtaren Donjera Morina, ‘Menemadhe’, e cila ka rezultuar të jetë mjaft e pëlqyer nga publiku.

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019