“Your Song”, kënga e Rita Orës më e dëgjuara në Angli

“Your Song”, kënga e Rita Orës më e dëgjuara në Angli

Rikthimi i saj i fuqishëm me Your Song duket se po shpaguhet. Momentalisht, kënga e Rita Orës është e para në listën angleze.

Rita Ora nuk ka të ndalur me suksesin e këngës së re.

Rikthimi i saj i fuqishëm me Your Song duket se po shpaguhet. Momentalisht, kënga e Rita Orës është e para në listën angleze.

Rita Ora dhe “Your Song” këtë javë është kënga me e dëgjuar në Angli, përcjellë nga Miley Cyrus e Liam Gallagher.

Rita Ora këngën e saj të re e ka promovuar edhe në “Big Weekend” ndërsa edhe pse pa një videoklip kënga tanimë ka marrë miliona klikime.

Në listën e 20-të këngëve më të dëgjuara momentalisht në Angli është edhe kënga e Dua Lipës me Miguel – “Lost in your Light”. /KultPlus.com