Soni Malaj shpërthen si kurrë më parë: “Të isha zog do t’ju lëshoja glasën ca njerëzve”

Soni Malaj shpërthen si kurrë më parë: “Të isha zog do t’ju lëshoja glasën ca njerëzve”

Këngëtarja e dashur nga publiku Soni Malaj, ka habitur me anë të një deklarate në Instagram.

Ajo shfaqet e revoltuar, vetëm pak ditë pas finales së festivalit “Kënga Magjike”.

Soni ka lënë të kuptohet se e ka inatin me disa njerëz, të cilëve do të donte t’u bënte glasën në kokë nëse do të ishte një zog dhe të fluturonte sipër tyre.

“Sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve 😈”, shprehet  këngëtarja.

Kujtojmë se Soni konkurroi me baladën “Shije tradhtie”, por nuk mundi dot të kalonte as në 10-shen e parë. Por as nuk mund t’ia vendosim gishtin kujt mund t’i shkojë ky “sulm”.