laka Krelani sot do lansoj bashkëpunimin me Young Noble.
Javën e" />

Sot publikohet kënga e re e Flaka Krelanit në bashkëpunim me reperin amerikan

Sot publikohet kënga e re e Flaka Krelanit në bashkëpunim me reperin amerikan

laka Krelani sot do lansoj bashkëpunimin me Young Noble.

Javën e kaluar këngëtarja shqiptare Flaka Krelani bëri bujë në media pasi konfirmoi duetin me shokun e 2pac, Young Noble.

Çaste më parë përmes një postimi të bërë në Instagram, këngëtarja ndau një pjesë të klipit dhe njoftoi se sot nga ora 18:00 do publikohet projekti.

“Playa” titullohet bashkëpunimi, dhe publiku janë shumë kureshtar të shohin se çfarë kanë sjellë Flaka dhe Young Noble.