“Sugar” e Butrint Imerit tani më e lansuar në remix

“Sugar” e Butrint Imerit tani më e lansuar në remix

Artisti, Butrint Imeri, kishte paralajmëruar se është drejt përfundimit të projektit më të ri muzikor me titull “Sugar”, njofton Insajderi.

Ndërsa, të njëjtën këngë tani më këngëtari e ka lansuar në remix.

Imeri përmes rrjetit soacial, Instagram ka paralajmëruar se në sezonin veror ka për të lansuar këngë më ndryshe, diçka që nuk ka sjellur më parë.

Remix-in e këngës “Sugar”, mund ta gjejmë në platformat Spotify, Apple Music, Audiomack dhe Deezer, ndërsa në kanalin e YouTube e kanë hedhur fansat e këngëtarit.

Kënga e fundit e artistit është ‘’Phantom’’, ku pjesë të videoklipit e ka modelen dhe aktoren, Arta Nitaj, e që ka arritur shifrën 20 milionë klikime./Insajderi.com