Syzet e diellit: Trendi nga VIP-at shqiptarë

Syzet e diellit: Trendi nga VIP-at shqiptarë

Janë aksesorët më të rendësishëm gjatë verës, syzet e diellit janë nuk duhet asnjëherë ti lëmë anash.

Shpëtimi i sezonit të verës janë pa dyshim syzet e diellit. Përveç funksionit të tyre kryesor për mbrojtjen e syrit nga rrezet e diellit dhe papastërtitë, ato tashmë janë kthyer në një element kyç për veshjen tonë. Syzet e duhura nxjerr në pah portretin tonë dhe mbi të gjitha, kështu e shohim botën më bukur.

Prandaj, nëse po kërkoni për modele të reja hidhini një sy këtyre sugjerimeve nga vajzat e njohura të shoëbizit shqiptar:

Aferdita Dreshaj

Anxhelina

Arilena Ara

Aurela Hoxha

Baby Gee

Dafina Zeqiri

Elita Rudi

Enca

Era Istrefi

Jonida Maliqi

Kida

Tuna