Tatuazhi i motrës së Kobe Bryant

Tatuazhi i motrës së Kobe Bryant

Sharia Washington ka zbuluar tatuazhin e saj të ri, që është dedikim për yllin e ndjerë të basketbollit dhe vajzës së tij Gianna.
Ajo tregon në Instagram tatuazhin e ri, frymëzim për të ishe modeli i njërës së bluzave të basketbollistit, e cila kishte një gjarpër që kishte mbeshtjellë numrat dy dhe katër.

View this post on Instagram

Thank you @peterbarriostattoo 🙏🐍💕

A post shared by Sharia Washington (@shariawash) on