Tayna dhe Azet publikojnë këngën “Ti harro”

Tayna dhe Azet publikojnë këngën “Ti harro”

Tayna dhe Azet kanë sjell bashkëpunimin e parë të tyre të titulluar “Ti harro”, shkruan Insajderi.

Projekti është i finalizuar me klip muzikor, ku Azet ka qëndruar në Kosovë për regjistrim të tij.

Artistët vijnë me një paraqitje ndryshe se si jemi mësuar t’i shohim , gjersa me t’u publikuar kënga ka filluar të shpërndahet dhe të marrë reagime pozitive gjithandej.

Ky duket të jetë pjesë e albumit të ri të Azet të quajtur “Neue Welt”.

Projektin tashmë të plotë mund ta gjeni edhe në kanalin zyrtar të KMN Gang në platformën YouTube./Insajderi.com