Tayna pa komplekse, tregon hapur dashurinë për reperin e njohur

Tayna pa komplekse, tregon hapur dashurinë për reperin e njohur

Tayna tashmë është kthyer në reperen më të komentuar në media dhe më e ndjekura në rrjete sociale ku numëron mbi 1 milion fansa që e ndjekin vetëm në Instagram.

Shpesh reperja tërheq vëmendjen me postimet e saj dhe kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit.

Tayna ka publikuar një fotografi të reperit Tupac Shakur dhe shkruan se për të është ‘dashuri’.

Siç duket reperja është fanse e madhe e Tupacut i cili ka lënë pas hite shumë të suksesshme.

Pak kohë më parë Tayna tregoi se ka edhe një varëse të njëjtë me Tupacun.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019