Tayna pozon nga shtrati

Tayna pozon nga shtrati

Duke qenë një këngëtare mjaft e dëgjuar, Tayna është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, reperja numëron mbi 852 mijë ndjekës, ku publikon imazhe nga karriera dhe përditshmëria e saj.

Gjatë të shtunës, Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar në shtrat teksa lexon një libër.