Tayna publikon kengen e saj më të re

Tayna publikon kengen e saj më të re

Tayna si befasi për fansat, ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Sorry”.

Kësaj radhe, këtë këngë ajo e solli vetëm në versionin audio, edhe këtë herë për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë reperja.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, kënduar nga Tayna.