Të enjten publikohet projekti i ri nga Bebe Rexha

15.11.2017 14:32
Të enjten publikohet projekti i ri nga Bebe Rexha

Bebe Rexha nuk po ndalet duke publikuar projekte të reja.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gati krijimin e saj më të ri artistik.

Pasi publikoi këngën “Meant to Be” ajo pritet të sjellë menjëherë projektin e ri “Home” në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors.

Kënga është kolona zanore e filmit “Bright” nga Will Smith.

This Thursday. New song. @machinegunkelly X @xambassadors X Me 🙇🏼‍♀️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on