Të famshëm që nuk u martuan edhe pasi u bënë me fëmijë

Të famshëm që nuk u martuan edhe pasi u bënë me fëmijë

Disa çifte preferojnë të zyrtarizojnë edhe ligjërisht bashkimin e tyre, e disa të tjerë janë komodë të jenë vetëm në lidhje.

Kush janë ciftet e fashmë që kanë shumë vjet që janë bashkë, por që asnjëherë nuk u martuan?

Shakira and Gerard Piqué (2 fëmijë)

10 Celebrity Couples Who Didn’t Get Married, Even After Having Kids

Sapo ky çift u takua në setin e videoklipit për “Waka waka”, asgjë nuk mund t’i ndalonte ndjenjat që filluan midis këtyre të dyve. Himni i “world Cup FIFA 2010” solli Shakira dhe Gerard me njëri-tjetrin por ata ende nuk janë të martuar. Çifti ka 2 djem, Milan dhe Sasha.

Eva Mendes and Ryan Gosling (2 fëmijë)

10 Celebrity Couples Who Didn’t Get Married, Even After Having Kids

Eva dhe Ryan janë së bashku që nga viti 2011 pasi ata luajtën së bashku në filmin, “The Place Beyond the Pines”. Çifti ka 2 vajza, Esmeralda dhe Amada, por martesa ende nuk duket se është në mendjet e tyre.

Anna Kournikova and Enrique Iglesias (3 fëmijë)

10 Celebrity Couples Who Didn’t Get Married, Even After Having Kids

Tenistja ruse, Anna Kournikova dhe këngëtari spanjoll, Enrique Iglesias u takuan në setin e një videoklipi për këngën e tij, “Escape”. Që nga ai moment, çifti ka pasur një marrëdhënie të fortë dhe nuk kanë dashur ta zyrtarizojnë atë. Në vitin 2017, ata mirëpritën fëmijët e tyre, binjakët Nicholas dhe Lucy.

Jason Statham dhe Rosie Huntington-whiteley (1 fëmijë)

10 Celebrity Couples Who Didn’t Get Married, Even After Having Kids

Jason dhe Rosie ishin në lidhje për 6 vjet para se të njoftonin fejesën e tyre në vitin 2016. Në 2017-n, çifti u bënë me fëmijë në muajin në qershor. Çifti ende e mban statusin e tyre të marrëdhënies si “të fejuar”.

Olivia wilde dhe Jason Sudeikis (2 fëmijë)

10 Celebrity Couples Who Didn’t Get Married, Even After Having Kids

Aktorët filluan lidhjen e tyre në vitin 2011 dhe njoftuan fejesën e tyre në 2013-ën. Për habinë e fansave të tyre, fejesa nuk u kthye kurrë në martesë. Gjithsesi, çifti ka 2 fëmijë: një djalë të lindur në vitin 2014 dhe një vajzë të lindur në vitin 2016. /Insajderi.com

Burimi: Bright Side