Të gjitha rastet kur dy kunatat dukesha u veshën ekzaktësisht njëjtë

Të gjitha rastet kur dy kunatat dukesha u veshën ekzaktësisht njëjtë

Meghan Markle u bë mbretërore zyrtare kur ajo dhe Princi Harry u martuan në vitin 2018, por ajo ka qenë një mbretëreshë e modës shumë kohë më parë.

Ditët e saj të Kostumeve dëshmojnë se ajo dinte shumë për modën para se të bëhej mbretërore dhe ajo dukej bukur në ckado që vishte. Ajo frekuenton disenjatorë si Givenchy dhe Dior, ndërsa gjithashtu hedh Aritzia dhe J.Creë në përzierje.

Thjesht pyesni kunatën e saj mbretërore Kate Middleton stili i së cilës është po aq në përputhje me stilin e saj. Kjo ndoshta edhe hedhë poshtë të gjitha thashethemet se ato kanë raporte te tensionuara.

Më poshtë janë disa nga herët që ato u veshën ekzaktësisht njëjtë. /Insajderi.com

the duchess of cambridge launches landmark uk wide survey on early childhood   day two

the duke and duchess of sussex visit canada house

Celebrities Attend Wimbledon

The Duke & Duchess Of Sussex Attend 'Your Commonwealth' Youth Challenge Reception

The Duchess Of Cambridge Attends UK Premiere Of "A Street Cat Named Bob" In Aid Of Action On Addiction

2015 NBC New York Summer Press Day

The Duchess Of Cambridge Attends Place2Be Wellbeing In Schools Awards

Step It Up For Gender Equality Celebrates The 20th Anniversary Of The Fourth World Conference On Women In Beijing

Catherine, Duchess of Cambridge Visits National Portrait Gallery's 'Road To 2012: Aiming High' Exhibition

Celebrity Sightings in New York City - July 13, 2016

St. Andrews 600th Anniversary Dinner - Inside

Elton John AIDS Foundation's 13th Annual An Enduring Vision Benefit

Announcement Of Prince William's Engagement To Kate Middleton

Instagram Dinner

The Duke & Duchess Of Cambridge And Prince Harry Outline Plans For Heads Together Ahead Of The 2017 Virgin Money London Marathon

Tracy Reese - Front Row & Backstage - Spring 2014 Mercedes-Benz Fashion Week