Limoni dhe trangulli janë të njohur për largimin e toksinës nga trupi dhe" />

Të humbni kilogramët e tepërt derisa jeni duke fjetur

Të humbni kilogramët e tepërt derisa jeni duke fjetur

Limoni dhe trangulli janë të njohur për largimin e toksinës nga trupi dhe shkrirjen e yndyrave.

Xhenxhefili ndikon në tretje më të mirë, ndërsa majdanozi ka veti antioksiduese.

Konsumimi i kësaj pije natyrore do të ndikojë më së shumti në heqjen e yndyrave në stomak, transmeton KP.

Majdanozi ka shumë pak kalori dhe është i pasur me minerale, vitamina dhe antioksidues. Ndikon edhe në largimin e lëngjeve të tepërta në organizëm.

Trangujt janë të përkryer për shkrirjen e masave yndyrore. Pothuajse secila dietë duhet të përfshijë edhe tranguj të freskët.

Lëngu nga limoni është shumë efikas në largimin e toksinës. Limoni ndihmon në largimin e yndyrës së lartë dhe toksinës nga organizmi.

The Health Consciousness.com pohon se me ndihmën e kësaj pijeje natyrore do të përshpejtohet metabolizmi dhe të digjen më shumë kalori dhe yndyrë gjatë kohës kur jeni në gjumë.