Dy ditë më parë një video banale qarkulloi në rrjet, ku disa të rinj ishin përfshirë në një sherr me kapje flokësh dhe fjalor të papërmbajtur, t" />

Të shara e kapje flokësh! Pas sherrit në mes të rrugës, reagon Trejsi Sejdini: Unë fitova, ti…

Të shara e kapje flokësh! Pas sherrit në mes të rrugës, reagon Trejsi Sejdini: Unë fitova, ti…

Dy ditë më parë një video banale qarkulloi në rrjet, ku disa të rinj ishin përfshirë në një sherr me kapje flokësh dhe fjalor të papërmbajtur, të cilët bënë bujë teksa u shpërndanë në median online. Një nga vajzat e përfshira në sherrin e ndodhur sipas JOQ është ish missi, Trejsi Sejdini.

Pas informacioneve të burimit, i cili është shprehur se sherri kishte ndodhur mes Trejsi Sejdinit dhe disa vajzave, Dosja.al kontaktoi me modelen, por ajo mohoi të kishte ndodhur diçka e tillë. Sejdini madje shtoi se makina nuk ishte e saj.

Pas videos në fjalë, ka reaguar Trejsi Sejdini, që nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, i quan dy vajzat e sherrit humbëse.

“Nuk e di pse shqetësohen aq shumë këto vajza, sa arrijnë në një pikë dhe heqin dorë. Unë jam unë, unë fitoj…ti humbet”- shkruan Trejsi Sejdini në postimin e shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

sekdin.jpeg