Të tjera imazhe provokuese në bikini nga Aurela Hoxha

Të tjera imazhe provokuese në bikini nga Aurela Hoxha

Meqenëse është njëra prej modeleve më atraktive në trojet shqiptare, Aurela Hoxha, nuk ka dyshim se rrëmben vëmendje sa herë që sjellë postime të reja në rrjetet sociale.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, gjersa ka vënë në pah figurën trupore në një kostum larjeje të gjelbër.

Modelja nga Shqipëria ka publikuar një tjetër video duke vallëzuar, e cila zbulon se po shijon pushimet në Bali të Indonezisë.

View this post on Instagram

🍃

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Videoja në fjalë mori mijëra pëlqime e qindra komente, duke u komplimentuar për linjat dhe fizikun e tonifikuar.

Kjo nuk është hera e parë kur Hoxha vjen e tillë, pasi thuajse në çdo pozë vë në plan të parë hiret e saj trupore.

View this post on Instagram

🌱🍃🌾🕊🌿☘️🌴🌳

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Ndonëse nuk ka dhënë më shumë detaje se me kë po kalon pushimet luksoze, Hoxha po e shijon lidhjen e re dhe kjo gjë e mban më larg trojeve shqiptare, pasi i dashuri i saj është i huaj.

Sido që të jetë, modelja në fjalë po korr suksese të mëdha në karrierë posaçërisht me linjën e saj të të brendshmeve “Aurela Hoxha Swim”.

 

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu