Çifti i shumëpërfolur në këtë kohë Tea dhe Bearti shfaqen bashkë në një video të postuar në rrejtin social Instagram në 'InstaStory'.

Vi" />

Tea dhe Bearti shfaqen me një tjetër video

Tea dhe Bearti shfaqen me një tjetër video

Çifti i shumëpërfolur në këtë kohë Tea dhe Bearti shfaqen bashkë në një video të postuar në rrejtin social Instagram në ‘InstaStory’.

Video u postua nga ana e Teas, ku ata shihen se janë  mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit.

Ish-konkurrentët e emisionit Përputhen, Tea dhe Bearti, së fundi kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre. Ata janë shprehur të lumtur që kanë gjetur njëri tjetrin, pavarësisht se veprimi i Teas solli zemërim të madh.

Ndryshe, Tea doli nga Përputhen çift me Andin, i cili i thërriste ‘nuse’, por ndërkohë ajo ishte e lidhur me Beartin. /Insajderi.com