Tea flet për herë të parë pas ndarjes nga Bearti, tregon sa gjatë kanë qenë të lidhur

Tea flet për herë të parë pas ndarjes nga Bearti, tregon sa gjatë kanë qenë të lidhur

Tea Trifoni po vazhdonë që të marrë vëmendjen e mediave për çka do që ajo bënë.

Së fundi ajo në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Olesa, Fatma, Tea dhe Krista kanë diskutuar për ndryshimin mes njohjes dhe lidhjes.

Fatma dhe Olesia ishin me mendimin se në momentin që del me një person quhet lidhje dhe jo më njohje.

Në anën tjetër, Tea dhe Krista kanë pohuar se ato nuk quajnë një lidhje 2-3 mujore por e quajnë njohje.

“Unë mund ta puth, mund të frekuentohem, por nuk jam e lidhur”– ka thënë Tea.

Menjëherë Fatma e ka ngacmuar për marrëdhënien me Beartin dhe e pyet nëse ka qenë lidhje me të apo njohje.

“Me Beartin kemi qenë në lidhje, diku tek 5-6 muaj”- ka thënë Tea.

Kjo është hera e parë që Tea flet hapur për të pas ndarjes me Beartin.

Lidhja e tyri bëri bujë të madhe pasi që Tea nga program ka dalur më një protogonistë krejt tjetër.

Në anën tjetër, edhe ndarja e tyre u komentua gjatë, pasi që erdhi në kulmin e dashurisë së tyre./Insajderi.com