Tea publikon foto të nxehta nga pushimet, zbulon të dashurin e saj

Tea publikon foto të nxehta nga pushimet, zbulon të dashurin e saj

Hyrja dhe dalja nga emisioni bërë bujë të madhe në mediat rozë.

Bëhet fjalë për ish-konkurrntën e emisionit, Tea Trifoni, e cila vazhdonë të përflitet për jetën e saj personale.

Ajo pasi mbarojë lidhjen e saj më modelin, Beart Rexhepi ka vazhduar jetën e saj duke u lidhur më dikën tjetër.

 

 

Tea ka filluar pushimet në njërin nga plazhet e Shqipërisë, bashkë me të është edhe i dashuri i ri dhe kjo u bë e ditur përmes imazheve të cilat postoi në Instagram por zgjedhja e saj ishte të mos e zbulojë portretin.

 

Ajo ka publikuar edhe disa imazhe ku shihet tepër provokuese duke vënë në pah gjoksin, në të cilin ka bërë disa ndërhyrje.

Tean po ashtu shumë shpejtë do ta shohim në rolin e moderatores në Top Channel./Insajderi.com