Tea publikon fotografinë e parë me të dashurin e ri

Tea publikon fotografinë e parë me të dashurin e ri

Ka disa muaj që Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, e cila nuk zgjati shumë.

Ata janë deklaruar si qifte pas daljes nga program, mirëpo një udhëtim i tyri në Turqi ishe pikënisja e ndarjes.

Dyshja nuk janë deklaruar për arsyen e ndarjes, por që tashmë duket që janë kanë harruar njëri-tjetrin.

Javën e kaluar, ish konkurrentja e “Përputhen” në një intervistë bëri të ditur se ajo tani po shijon historinë e re të dashurisë.

Trifoni nuk ka bërë të ditur se kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën, por ajo tani ka publikuar fotografinë e parë me të por gjithmonë duke mos i zbuluar fytyrën.

Ajo ka thënë së tashmë dëshiron që jeta e saj , të mbetet private dhe nuk e ka ndërmend që ta bëjë të njohur për publikun./Insajderi.com