Teuta tregon se a do të marrë pjesë në dasmën e Bleros

Teuta tregon se a do të marrë pjesë në dasmën e Bleros

Një nga ngjarjet e shumë përmendura në estradën shqiptare ka qenë ndarja e aktores Teuta Krasniqi dhe këngëtarit Blero.

E ftuar në “Kosovë Show”, Teuta Krasniqi, ka treguar se a do të marrë pjesë në dasmën e Bleros me Afrona Dikën.

Kur moderatori i emisionit i thotë se “Blero na ka pru ftesën”, Teuta ia kthen “Ishalla veç kaloni mirë”.